Tisková zpráva 3 DVPP

Autor: Úlovcová Jaroslava <ulovcova(at)gymcheb.cz>, Téma: ESF, Vydáno dne: 30. 08. 2011

Co chystáme na podzim 2011 ...

 

... aneb Nabídka vzdělávacích programů v modulech 2 (Užití didaktické techniky) a 3 (Metodické workshopy), realizovaných v rámci projektu „Další vzdělávání pedagogických pracovníků v  Chebu“, reg. č. CZ.1.07/1.3.11/02.0008, financovaného v rámci OP VK z prostředků ESF, ERDF a státního rozpočtu ČR. 

Na podzim 2011 plánujeme uskutečnit další vzdělávací programy modulů 1 (Didaktická technika), 2 (Užití didaktické techniky v konkrétních předmětech) a 3 (Metodické workshopy v konkrétních předmětech) zahrnující předmětové odborně metodické semináře a kurzy v rozsahu 20+20 hodin výuky pro průměrně 10 účastníků. Vzdělávací středisko při Gymnáziu Cheb bude v Chebu, Sokolově nebo Karlových Varech realizovat řadu programů, na které je zvána pedagogická veřejnost. Při větším zájmu skupiny pedagogických pracovníků z jedné školy jsme schopni uspořádat školení i přímo u vás ve škole.

 

Kompletní programová nabídka je ke stažení zde:

 

Nabídka DVPP - podzim 2011 (pdf, 177 kB)

 


Tyto vzdělávací akce jsou akreditovány MŠMT a probíhají v rámci projektu „Další vzdělávání pedagogických pracovníků v  Chebu“, reg. č. CZ.1.07/1.3.11/02.0008, financovaného v rámci OP VK z prostředků ESF, ERDF a státního rozpočtu ČR. Předpokládaný termín dokončení projektu je 31.12.2011.

 

Projekt navazuje na projekt zřízení Vzdělávacího střediska při Gymnáziu Cheb a je koordinován se sesterskými projekty, které realizují Integrovaná střední škola technická a ekonomická v okrese Sokolov a První české gymnázium v okrese Karlovy Vary, a s projektem vzniku Krajského vzdělávacího centra pro DVPP v Sokolově, který realizuje Karlovarský kraj.