Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:30

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Petr Hannsmann

8:00

8:15

 

 

Ondřej Hengerič

8:15

8:30

 

 

Milan Meiser

8:30

8:45

 

 

Kristýna Pancová

8:45

9:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Huong Ly Vuong

9:00

9:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

Petr Hannsmann

9:15

9:35

 

 

Ondřej Hengerič

9:35

9:55

 

 

Milan Meiser

9:55

10:15

 

 

Kristýna Pancová

10:15

10:35

 

 

Huong Ly Vuong

10:35

10:55

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Petr Hannsmann

10:55

11:10

 

 

Ondřej Hengerič

11:10

11:25

 

 

Kristýna Pancová

11:25

11:40

 

 

Milan Meiser

11:40

11:55

 

 

Huong Ly Vuong

11:55

12:10

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 17:10

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

Barbora Lerchová

13:35

13:55

 

 

Zuzana Pejsarová

13:55

14:15

 

 

Jakub Žižka

14:15

14:35

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Barbora Lerchová

14:40

14:55

 

 

Zuzana Pejsarová

14:55

15:10

 

 

Jakub Žižka

15:10

15:25

 

pr.- Dějepis     Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Barbora Lerchová

15:25

15:40

 

 

Zuzana Pejsarová

15:40

15:55

 

 

Jakub Žižka

15:55

16:10

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Barbora Lerchová

16:10

16:30

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Zuzana Pejsarová

16:25

16:45

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:15

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Petr Kaprál

7:30

7:45

 

 

Thanh Mai Nguyen

7:45

8:00

 

 

Petra Táborská

8:00

8:15

 

 

My Linh Vu

8:15

8:30

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Petr Kaprál

8:30

8:50

 

 

Thanh Mai Nguyen

8:50

9:10

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Petra Táborská

9:10

9:30

 

pr.- Chemie     Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

Petr Kaprál

9:30

9:45

 

 

Thanh Mai Nguyen

9:45

10:00

 

 

Petra Táborská

10:00

10:15

 

 

My Linh Vu

10:15

10:30

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

Petr Kaprál

10:30

10:50

 

 

Thanh Mai Nguyen

10:50

11:10

 

 

Petra Táborská

11:10

11:30

 

 

My Linh Vu

11:30

11:50

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:45

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Martin Svoboda

7:40

8:00

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Daniel Jadlovský

8:05

8:20

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

Jan Illich

8:20

8:40

 

 

Ladislav Šinka

8:40

9:00

 

 

Martin Svoboda

9:00

9:20

 

 

Daniel Jadlovský

9:20

9:40

 

pr.- Matematika     RNDr. Olina Haziová / Petr Brož /

 

Jan Illich

9:40

9:55

 

 

Ladislav Šinka

9:55

10:10

 

 

Martin Svoboda

10:10

10:25

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Daniel Jadlovský

10:25

10:40

 

 

Jan Illich

10:40

10:55

 

 

Ladislav Šinka

10:55

11:10

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Martin Svoboda

11:10

11:25

 

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 25. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:05

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Jakub Václav

7:55

8:15

 

 

Pavel Dulovec

8:15

8:35

 

 

Radka Tvrdá

8:35

8:55

 

pr.- Francouzský jazyk     Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

Jakub Václav

8:55

9:10

 

 

Pavel Dulovec

9:10

9:25

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

Radka Tvrdá

9:25

9:45

 

 

Jakub Václav

9:45

10:05

 

 

Pavel Dulovec

10:05

10:25

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Radka Tvrdá

10:30

10:45

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Jakub Václav

10:45

11:00

 

 

Pavel Dulovec

11:00

11:15

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Radka Tvrdá

11:20

11:35

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 17:05

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Linda Phanová

8:00

8:15

 

 

Jakub Svoboda

8:15

8:30

 

 

Terezie Škaloudová

8:30

8:45

 

 

Kateřina Čamrová

8:45

9:00

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Linda Phanová

9:00

9:20

 

 

Jakub Svoboda

9:20

9:40

 

 

Terezie Škaloudová

9:40

10:00

 

pr.- Chemie     Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

Linda Phanová

10:00

10:15

 

 

Jakub Svoboda

10:15

10:30

 

 

Terezie Škaloudová

10:30

10:45

 

 

Kateřina Čamrová

10:45

11:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

Linda Phanová

11:00

11:20

 

 

Jakub Svoboda

11:20

11:40

 

 

Terezie Škaloudová

11:40

12:00

 

 

Kateřina Čamrová

12:00

12:20

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 16:55

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

Adam Altman

13:50

14:10

 

 

Petr Nguyen

14:10

14:30

 

 

Tomáš Komárek

14:30

14:55

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Adam Altman

14:55

15:10

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Petr Nguyen

15:10

15:25

 

pr.- Chemie     Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

Tomáš Komárek

15:26

15:45

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Adam Altman

15:45

16:00

 

 

Petr Nguyen

16:00

16:15

 

 

Tomáš Komárek

16:16

16:35

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:35

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Phuong Thanh Dangová

7:30

7:50

 

 

Kristýna Čejková

7:50

8:10

 

 

Martin Forst

8:10

8:30

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Liliana Mašiková

8:30

8:50

 

pr.- Francouzský jazyk     Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

Phuong Thanh Dangová

8:55

9:10

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Kristýna Čejková

9:10

9:25

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Martin Forst

9:25

9:40

 

pr.- Dějepis     Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Liliana Mašiková

9:40

9:55

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Phuong Thanh Dangová

9:55

10:10

 

 

Kristýna Čejková

10:10

10:25

 

 

Martin Forst

10:25

10:40

 

 

Liliana Mašiková

10:40

10:55

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

Phuong Thanh Dangová

10:50

11:10

 

 

Kristýna Čejková

11:10

11:30

 

 

Martin Forst

11:30

11:50

 

 

Liliana Mašiková

11:50

12:10

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: úterý 23. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 17:00

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Markéta Petrikovičová

13:15

13:30

 

 

Jana Vondráčková

13:30

13:45

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Miroslav Chládek

13:45

14:00

 

 

Cyril Pimek

14:00

14:15

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Markéta Petrikovičová

14:15

14:30

 

 

Jana Vondráčková

14:30

14:45

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Miroslav Chládek

14:45

15:00

 

 

Cyril Pimek

15:00

15:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

Markéta Petrikovičová

15:15

15:35

 

 

Jana Vondráčková

15:35

15:55

 

 

Miroslav Chládek

15:55

16:15

 

 

Cyril Pimek

16:15

16:35

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:15

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Matematika     Vítězslav Kubín / Petr Brož /

 

Petra Martínková

7:30

7:45

 

 

Hoang Anh Pham

7:45

8:00

 

 

Hoang Anh Phan

8:00

8:15

 

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Vendula Karbánová

8:15

8:30

 

pr.- Francouzský jazyk     Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

Jindřich Úlovec

8:30

8:45

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Petra Martínková

8:45

9:00

 

 

Vendula Karbánová

9:00

9:15

 

 

Hoang Anh Pham

9:15

9:30

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Hoang Anh Phan

9:30

9:45

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Jindřich Úlovec

9:45

10:00

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

Petra Martínková

9:55

10:15

 

 

Vendula Karbánová

10:15

10:35

 

 

Hoang Anh Pham

10:35

10:55

 

 

Hoang Anh Phan

10:55

11:15

 

 

Jindřich Úlovec

11:15

11:35

 

ob.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Vendula Karbánová

11:40

11:55

 

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: čtvrtek 25. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:35

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Chemie     Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

Alena Hrůzová

7:30

7:45

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Quynh Anh Nguyenová

7:45

8:00

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Van Thang Nguyen

8:00

8:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

Daniel Cordt

8:15

8:35

 

 

Alena Hrůzová

8:35

8:55

 

 

Quynh Anh Nguyenová

8:55

9:15

 

 

Van Thang Nguyen

9:15

9:35

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Daniel Cordt

9:35

9:50

 

 

Alena Hrůzová

9:50

10:05

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Quynh Anh Nguyenová

10:05

10:20

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

Van Thang Nguyen

10:20

10:40

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Daniel Cordt

10:40

11:00

 

 

Alena Hrůzová

11:00

11:20

 

sp.- Německý jazyk     Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Quynh Anh Nguyenová

11:20

11:40

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Dagmar Janatová /

 

Daniel Cordt

11:45

12:00

 

 

Van Thang Nguyen

12:00

12:15

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:40

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Tomáš Hoika

8:00

8:20

 

 

František Hurt

8:20

8:40

 

 

Lukáš Vacula

8:40

9:00

 

 

Minh La

9:00

9:20

 

pr.- Fyzika     Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

Tomáš Hoika

9:20

9:35

 

 

František Hurt

9:35

9:50

 

 

Minh La

9:50

10:05

 

 

Lukáš Vacula

10:05

10:20

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Tomáš Hoika

10:20

10:35

 

 

František Hurt

10:35

10:50

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Lukáš Vacula

10:50

11:05

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Jana Petříková /

 

Minh La

11:05

11:20

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 16:20

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

Viet Anh Nguyen

13:00

13:20

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Zdislava Šviderová

13:25

13:40

 

pr.- Německý jazyk     Mgr. Marie Snížková / Mgr. Jana Petříková /

 

Josef Tochor

13:40

13:55

 

 

Viet Anh Nguyen

13:55

14:10

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Zdislava Šviderová

14:10

14:25

 

 

Josef Tochor

14:25

14:40

 

 

Viet Anh Nguyen

14:40

14:55

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Zdislava Šviderová

14:55

15:15

 

 

Josef Tochor

15:15

15:35

 

 

Viet Anh Nguyen

15:35

15:55

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:00

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Matematika     Mgr. Roman Úlovec / Petr Brož /

 

David Böhm

7:30

7:45

 

 

Miroslava Syrová

7:45

8:00

 

 

Adéla Jalovcová

8:00

8:15

 

 

Helena Mottlová

8:15

8:30

 

 

Thanh Hung Le

8:30

8:45

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

David Böhm

8:45

9:05

 

 

Miroslava Syrová

9:05

9:25

 

 

Adéla Jalovcová

9:25

9:45

 

 

Helena Mottlová

9:45

10:05

 

 

Thanh Hung Le

10:05

10:25

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

David Böhm

10:25

10:40

 

 

Miroslava Syrová

10:40

10:55

 

pr.- Deskriptivní geometrie     Mgr. Josef Hazi / Petr Brož /

 

Adéla Jalovcová

10:40

11:10

 

 

Helena Mottlová

10:55

11:25

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Thanh Hung Le

11:25

11:40

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:35

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Sanchir Gansum

7:30

7:50

 

 

Daniel Bukovjan

7:50

8:10

 

 

Ha My Dang

8:10

8:30

 

 

Tien Dat Nguyen

8:30

8:50

 

pr.- Biologie     Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

Sanchir Gansum

8:50

9:05

 

 

Daniel Bukovjan

9:05

9:20

 

 

Ha My Dang

9:20

9:35

 

 

Tien Dat Nguyen

9:35

9:50

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Sanchir Gansum

9:50

10:05

 

pr.- Chemie     Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

Daniel Bukovjan

10:05

10:20

 

 

Ha My Dang

10:20

10:35

 

 

Tien Dat Nguyen

10:35

10:50

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Daniel Bukovjan

10:50

11:10

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: středa 24. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 16:45

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Karolína Sochová

12:30

13:00

 

 

Jan Vohralík

13:00

13:20

 

 

Adelina Nikoliqi

13:20

13:40

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Karolína Sochová

13:42

14:05

 

 

Jan Vohralík

14:05

14:20

 

 

Adelina Nikoliqi

14:20

14:35

 

pr.- Dějepis     Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

Karolína Sochová

14:37

15:00

 

 

Jan Vohralík

15:00

15:15

 

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Adelina Nikoliqi

15:15

15:30

 

sp.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Karolína Sochová

15:30

16:00

 

 

Jan Vohralík

16:00

16:20

 

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: čtvrtek 25. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:55

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Předměty a nasazení studenti + čas začátku přípravy a zkoušení

pr.- Anglický jazyk     Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

Nhu Quynh Le

8:45

9:00

 

 

Viet Tiep Cao

9:00

9:15

 

pr.- Základy společenských věd     Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

Jan Nejedlý

9:15

9:30

 

pr.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Nhu Quynh Le

9:30

9:45

 

pr.- Geografie     Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

Viet Tiep Cao

9:45

10:00

 

 

Jan Nejedlý

10:00

10:15

 

sp.- Český jazyk a literatura     Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

Nhu Quynh Le

10:15

10:35

 

 

Viet Tiep Cao

10:35

10:55

 

 

Jan Nejedlý

10:55

11:15

 

ob.- Estetická výchova - výtvarná     Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

Nhu Quynh Le

11:15

11:30

 

 

 

uloženo 4. 5. 2017 21:38

Zpracováno v systému Bakaláři