Rozpis studentů u maturitní zkoušky

 

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:30

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Petr Hannsmann

 

pr. - Anglický jazyk

8:00

8:15

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:15

9:35

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

10:55

11:10

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Ondřej Hengerič

 

pr. - Anglický jazyk

8:15

8:30

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:35

9:55

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

11:10

11:25

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Milan Meiser

 

pr. - Anglický jazyk

8:30

8:45

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:55

10:15

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

11:40

11:55

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Kristýna Pancová

 

pr. - Anglický jazyk

8:45

9:00

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:15

10:35

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

11:25

11:40

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Huong Ly Vuong

 

pr. - Anglický jazyk

9:00

9:15

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:35

10:55

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

11:55

12:10

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 17:10

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Barbora Lerchová

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:35

13:55

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Základy společenských věd

14:40

14:55

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Dějepis

15:25

15:40

 

Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

sp. - Anglický jazyk

16:10

16:30

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Zuzana Pejsarová

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:55

14:15

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Základy společenských věd

14:55

15:10

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Dějepis

15:40

15:55

 

Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

sp. - Anglický jazyk

16:25

16:45

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

Jakub Žižka

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:15

14:35

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Základy společenských věd

15:10

15:25

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Dějepis

15:55

16:10

 

Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:15

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Petr Kaprál

 

pr. - Biologie

7:30

7:45

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Anglický jazyk

8:30

8:50

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

pr. - Chemie

9:30

9:45

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:30

10:50

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

Thanh Mai Nguyen

 

pr. - Biologie

7:45

8:00

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Anglický jazyk

8:50

9:10

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

pr. - Chemie

9:45

10:00

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:50

11:10

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

Petra Táborská

 

pr. - Biologie

8:00

8:15

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:10

9:30

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Chemie

10:00

10:15

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:10

11:30

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

My Linh Vu

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Chemie

10:15

10:30

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Karla Šmejkalová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:30

11:50

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:45

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Martin Svoboda

 

sp. - Anglický jazyk

7:40

8:00

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:00

9:20

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Matematika

10:10

10:25

 

RNDr. Olina Haziová / Petr Brož /

 

pr. - Základy společenských věd

11:10

11:25

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

Daniel Jadlovský

 

pr. - Anglický jazyk

8:05

8:20

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:20

9:40

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Fyzika

10:25

10:40

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

Jan Illich

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Matematika

9:40

9:55

 

RNDr. Olina Haziová / Petr Brož /

 

pr. - Fyzika

10:40

10:55

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

Ladislav Šinka

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Matematika

9:55

10:10

 

RNDr. Olina Haziová / Petr Brož /

 

pr. - Fyzika

10:55

11:10

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

 

Třída: 4.E - čtvrtá E (rok nástupu 2013)

Termín: čtvrtek 25. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Jana Kitzbergerová

Místopředseda: RNDr. Olina Haziová

Třídní: Mgr. Martina Grillová

Místnost: B205 - B205

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:05

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 12:45

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Jakub Václav

 

sp. - Anglický jazyk

7:55

8:15

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Francouzský jazyk

8:55

9:10

 

Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

10:45

11:00

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Pavel Dulovec

 

sp. - Anglický jazyk

8:15

8:35

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Francouzský jazyk

9:10

9:25

 

Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Geografie

11:00

11:15

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Radka Tvrdá

 

sp. - Anglický jazyk

8:35

8:55

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:25

9:45

 

Mgr. Martina Grillová / Olga Vykysalá /

 

pr. - Základy společenských věd

10:30

10:45

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Biologie

11:20

11:35

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 17:05

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Linda Phanová

 

pr. - Biologie

8:00

8:15

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:00

9:20

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

pr. - Chemie

10:00

10:15

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:00

11:20

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Jakub Svoboda

 

pr. - Biologie

8:15

8:30

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:20

9:40

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

pr. - Chemie

10:15

10:30

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:20

11:40

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Terezie Škaloudová

 

pr. - Biologie

8:30

8:45

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Anglický jazyk

9:40

10:00

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

pr. - Chemie

10:30

10:45

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:40

12:00

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Kateřina Čamrová

 

pr. - Biologie

8:45

9:00

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

pr. - Chemie

10:45

11:00

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

12:00

12:20

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 16:55

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Adam Altman

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:50

14:10

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

pr. - Anglický jazyk

14:55

15:10

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Fyzika

15:45

16:00

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

Petr Nguyen

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:10

14:30

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

pr. - Anglický jazyk

15:10

15:25

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

pr. - Fyzika

16:00

16:15

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

Tomáš Komárek

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:30

14:55

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

pr. - Chemie

15:26

15:45

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

pr. - Fyzika

16:16

16:35

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:35

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Phuong Thanh Dangová

 

sp. - Anglický jazyk

7:30

7:50

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Francouzský jazyk

8:55

9:10

 

Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

pr. - Základy společenských věd

9:55

10:10

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:50

11:10

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Kristýna Čejková

 

sp. - Anglický jazyk

7:50

8:10

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Geografie

9:10

9:25

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Základy společenských věd

10:10

10:25

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:10

11:30

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Martin Forst

 

sp. - Anglický jazyk

8:10

8:30

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Biologie

9:25

9:40

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

pr. - Základy společenských věd

10:25

10:40

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:30

11:50

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Liliana Mašiková

 

sp. - Anglický jazyk

8:30

8:50

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

pr. - Dějepis

9:40

9:55

 

Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

pr. - Základy společenských věd

10:40

10:55

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:50

12:10

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: úterý 23. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 17:00

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Markéta Petrikovičová

 

pr. - Základy společenských věd

13:15

13:30

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Anglický jazyk

14:15

14:30

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:15

15:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Jana Vondráčková

 

pr. - Základy společenských věd

13:30

13:45

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Anglický jazyk

14:30

14:45

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:35

15:55

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Miroslav Chládek

 

pr. - Geografie

13:45

14:00

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Anglický jazyk

14:45

15:00

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:55

16:15

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Cyril Pimek

 

pr. - Geografie

14:00

14:15

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

pr. - Anglický jazyk

15:00

15:15

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Český jazyk a literatura

16:15

16:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:15

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Petra Martínková

 

pr. - Matematika

7:30

7:45

 

Vítězslav Kubín / Petr Brož /

 

pr. - Anglický jazyk

8:45

9:00

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:55

10:15

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Hoang Anh Pham

 

pr. - Matematika

7:45

8:00

 

Vítězslav Kubín / Petr Brož /

 

pr. - Anglický jazyk

9:15

9:30

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:35

10:55

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Hoang Anh Phan

 

pr. - Matematika

8:00

8:15

 

Vítězslav Kubín / Petr Brož /

 

pr. - Anglický jazyk

9:30

9:45

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:55

11:15

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

Vendula Karbánová

 

pr. - Estetická výchova - výtvarná

8:15

8:30

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

pr. - Anglický jazyk

9:00

9:15

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:15

10:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

ob. - Estetická výchova - výtvarná

11:40

11:55

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

Jindřich Úlovec

 

pr. - Francouzský jazyk

8:30

8:45

 

Mgr. Jitka Joanidisová / Mgr. Markéta Benešová /

 

pr. - Anglický jazyk

9:45

10:00

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

11:15

11:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

 

Třída: 8.A - oktáva A (rok nástupu 2009)

Termín: čtvrtek 25. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Bc. Eva Humeníková

Místopředseda: Mgr. Jitka Joanidisová

Třídní: Vítězslav Kubín

Místnost: B204 - B204

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:35

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:15

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Alena Hrůzová

 

pr. - Chemie

7:30

7:45

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:35

8:55

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

pr. - Biologie

9:50

10:05

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Anglický jazyk

11:00

11:20

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

Quynh Anh Nguyenová

 

pr. - Základy společenských věd

7:45

8:00

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:55

9:15

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

pr. - Anglický jazyk

10:05

10:20

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

sp. - Německý jazyk

11:20

11:40

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Dagmar Janatová /

Van Thang Nguyen

 

pr. - Geografie

8:00

8:15

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:15

9:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

sp. - Anglický jazyk

10:20

10:40

 

Mgr. Michaela Jakubíková / Mgr. Věra Rendlová /

 

pr. - Německý jazyk

12:00

12:15

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Dagmar Janatová /

Daniel Cordt

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:15

8:35

 

Mgr. Jaroslav Strach / Mgr. Alexej Kokorev /

 

pr. - Biologie

9:35

9:50

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Anglický jazyk

10:40

11:00

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Německý jazyk

11:45

12:00

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Dagmar Janatová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:40

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Tomáš Hoika

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:00

8:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Fyzika

9:20

9:35

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Biologie

10:20

10:35

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

František Hurt

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:20

8:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Fyzika

9:35

9:50

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Biologie

10:35

10:50

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

Lukáš Vacula

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:40

9:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Fyzika

10:05

10:20

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Anglický jazyk

10:50

11:05

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Minh La

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:00

9:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Fyzika

9:50

10:05

 

Vítězslav Kubín / Mgr. Roman Úlovec /

 

pr. - Německý jazyk

11:05

11:20

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Jana Petříková /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 16:20

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Viet Anh Nguyen

 

sp. - Anglický jazyk

13:00

13:20

 

Mgr. Anna Švecová / Jan Havel /

 

pr. - Německý jazyk

13:55

14:10

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Jana Petříková /

 

pr. - Biologie

14:40

14:55

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:35

15:55

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Zdislava Šviderová

 

pr. - Základy společenských věd

13:25

13:40

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Biologie

14:10

14:25

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

14:55

15:15

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Josef Tochor

 

pr. - Německý jazyk

13:40

13:55

 

Mgr. Marie Snížková / Mgr. Jana Petříková /

 

pr. - Biologie

14:25

14:40

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

15:15

15:35

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 12:00

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

David Böhm

 

pr. - Matematika

7:30

7:45

 

Mgr. Roman Úlovec / Petr Brož /

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:45

9:05

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Geografie

10:25

10:40

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Miroslava Syrová

 

pr. - Matematika

7:45

8:00

 

Mgr. Roman Úlovec / Petr Brož /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:05

9:25

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Geografie

10:40

10:55

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

Adéla Jalovcová

 

pr. - Matematika

8:00

8:15

 

Mgr. Roman Úlovec / Petr Brož /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:25

9:45

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Deskriptivní geometrie

10:40

11:10

 

Mgr. Josef Hazi / Petr Brož /

Helena Mottlová

 

pr. - Matematika

8:15

8:30

 

Mgr. Roman Úlovec / Petr Brož /

 

sp. - Český jazyk a literatura

9:45

10:05

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Deskriptivní geometrie

10:55

11:25

 

Mgr. Josef Hazi / Petr Brož /

Thanh Hung Le

 

pr. - Matematika

8:30

8:45

 

Mgr. Roman Úlovec / Petr Brož /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:05

10:25

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Anglický jazyk

11:25

11:40

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:35

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Sanchir Gansum

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:30

7:50

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

8:50

9:05

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

pr. - Anglický jazyk

9:50

10:05

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Daniel Bukovjan

 

sp. - Český jazyk a literatura

7:50

8:10

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

9:05

9:20

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

pr. - Chemie

10:05

10:20

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

sp. - Anglický jazyk

10:50

11:10

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Ha My Dang

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:10

8:30

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

9:20

9:35

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

pr. - Chemie

10:20

10:35

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

Tien Dat Nguyen

 

sp. - Český jazyk a literatura

8:30

8:50

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Biologie

9:35

9:50

 

Mgr. Radka Králová / Mgr. Hedvika Millionová /

 

pr. - Chemie

10:35

10:50

 

Mgr. Jaroslava Úlovcová / Mgr. Zuzana Habětínková /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: středa 24. 5. 2017 odpoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 16:45

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Karolína Sochová

 

sp. - Český jazyk a literatura

12:30

13:00

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Základy společenských věd

13:42

14:05

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Dějepis

14:37

15:00

 

Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

sp. - Anglický jazyk

15:30

16:00

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Jan Vohralík

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:00

13:20

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Základy společenských věd

14:05

14:20

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Dějepis

15:00

15:15

 

Mgr. Martina Grillová / Mgr. Lenka Těžká /

 

sp. - Anglický jazyk

16:00

16:20

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

Adelina Nikoliqi

 

sp. - Český jazyk a literatura

13:20

13:40

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

pr. - Základy společenských věd

14:20

14:35

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Anglický jazyk

15:15

15:30

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

 

Třída: 8.B - oktáva B (rok nástupu 2009)

Termín: čtvrtek 25. 5. 2017 dopoledne

Předseda: Mgr. Dagmar Halová

Místopředseda: Mgr. Marie Opekarová

Třídní: Mgr. Marie Snížková

Místnost: B202 - B202

Slavnostní zahájení: pondělí 22. 5. 2017 7:50

Denní porada vyučujících: 11:55

Slavnostní ukončení: čtvrtek 25. 5. 2017 13:00

 

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení

Nhu Quynh Le

 

pr. - Anglický jazyk

8:45

9:00

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

pr. - Estetická výchova - výtvarná

9:30

9:45

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:15

10:35

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

ob. - Estetická výchova - výtvarná

11:15

11:30

 

Mgr. Lenka Štorková / Mgr. Daniela Černá /

Viet Tiep Cao

 

pr. - Anglický jazyk

9:00

9:15

 

Mgr. Alena Hanzalová / Mgr. Romana Slámová /

 

pr. - Geografie

9:45

10:00

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:35

10:55

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

Jan Nejedlý

 

pr. - Základy společenských věd

9:15

9:30

 

Mgr. Milan Kůtek / Mgr. Blanka Stehlíková /

 

pr. - Geografie

10:00

10:15

 

Mgr. Pavla Jalovcová / Mgr. Lenka Šauerová /

 

sp. - Český jazyk a literatura

10:55

11:15

 

Mgr. Linda Bubancová / Mgr. Dita Lorencová /

 

 

uloženo 4. 5. 2017 21:37

Zpracováno v systému Bakaláři