Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Projekt ESF
Vydáno dne 08. 03. 2007 (3124 přečtení)PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM
FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY
Projekt financovaný z Evropského sociálního fondu pomůže při dalším vzdělávání učitelů a prosazení inovativních metod do školské praxe

V rámci podpory Evropského sociálního fondu (ESF) a Ministerstva školství a tělovýchovy ČR byla na Gymnáziu Cheb zahájena realizace inovativního projektu Koordinace v oblasti informačních a komunikačních technologií a Centrum E-Learningu.

Projekt, s rozpočtem téměř tři miliony korun poskytnutých z ESF, má v období let 2006 – 2008 za cíl připravit vybrané učitele ze západočeských, jihočeských a severočeských škol na zavádění nejmodernějších učebních metod z oblasti informačních a komunikačních technologií do školských zařízení.

Pedagogičtí pracovníci škol si díky projektu dalšího vzdělávání rozšíří vlastní odborné kompetence. Získají také inovované nástroje pro práci se studenty a pro využití získaných znalostí ve své praxi. Jejich úkolem bude však nejen využívat získané moderní znalosti a dovednosti v práci se studenty, ale stát se také trvalou inspirací pro ostatní, motivovat ostatní učitele a nové trendy zavádět do celé organizace, kde působí.

V konečné fázi tak dojde k přenosu a rozšíření inovativních a atraktivních učebních postupů do velkého počtu škol. Účast v projektu tak představuje přínos pro všechny pedagogy a studenty participující strany. Moderní metody nejen usnadňují a zefektivňují pedagogickou práci, ale také výrazně ovlivňují kvalitu absolventů školy a jejich uplatnitelnost na trhu práce v ČR a v EU.

Chebské gymnázium patří svým moderním vybavením z oblasti výpočetní techniky k naprosté špičce mezi středními školami Karlovarského kraje. Učitelé této školy inovativní vyučovací metody se zapojením informačních a komunikačních technologií, které vedou k zefektivnění a obohacení výuky, již používají.


Jaroslav Kočvara,
manažer projektu
ESF
( Celý článek | Autor: Kočvara Jaroslav | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist