Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Přírodovědná výuka za školou - Interaktivní přírodovědně-ekologický park
Vydáno dne 18. 02. 2010 (2180 přečtení)

Seznamte se s novým projektem... byl zahájen 1. ledna 2010 a jeho ukončení se předpokládá 31. října 2011.

V nejbližších dnech vznikne samostatná webová stránka IPEPu, která bude sloužit k publikování novinek. Odkaz bude propojen s naší milou, domácí GYMCHEB.CZ.

A jaký je smysl a cíle projektu? Podrobnosti naleznete v článku...Hlavním smyslem projektu je snaha o inovaci ŠVP, vytvoření nových impulsů rozvoje výuky a nabídka možnosti zatraktivnění vyučování přírodovědných a technických oborů. Touto formou se projekt snaží přispět k přitažení pozornosti o uvedené obory, zvýšení a oživení klesajícího zájmu o jejich další studium a jejich následný rozvoj.

Navržený soubor interaktivních exponátů, soustředěný do IPEPu, umožní učitelům a jejich žákům a studentům, aby byla nejprve samostatně hledána odpověď, dříve než ji pedagog doplní nebo předvede správné řešení; aby osvojování klíčových kompetencí a získávání předepsaných dovedností a znalostí bylo zábavné představení a aby byl povzbuzen zájem a pozornost a podporována a provokována spontánní aktivita. Zvolen je prověřený způsob prezentace environmentálních, přírodovědných a technických oborů tak, aby bylo během výuky studenty zřetelně a názorně chápáno jejich praktické uplatnění, užitečnost a aplikace v běžném životě, v přírodě a technické praxi.

 

 

 ( Celý článek | Autor: Matoušek Libor | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist