Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Poslední volná místa na Týden otevřených dveří a informace pro přihlášené žáky
Vydáno dne 01. 12. 2016 (807 přečtení)

Na akci "Žákem Gymnázia Cheb na zkoušku", která se uskuteční v příštím týdnu,  zbývají poslední volná místa. Zájemci se mají možnost přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře v článku "Žákem Gymnázia Cheb na zkoušku".

Zároveň v dalším pokračování článku zveřejňujeme informace pro již přihlášené uchazeče.Dostavte se prosím ve vámi vybraný den nejdéle  v 7:50 hodin na Gymnázium Cheb do Nerudovy ulice 7 k hlavnímu vchodu (prosklené dveře, které se automaticky otvírají). Vejděte dovnitř a paní vrátné, která bude u pultu po Vaší levé ruce nahlašte své jméno a to, že jdete na akci "Žákem Gymnázia Cheb na zkoušku".
Počkáte u tohoto pultu do té doby, než se zde shromáždí všichni přihlášení žáci na daný den. Proto prosíme o dochvilnost. Přivítá vás nějaký člen vedení školy a třídní učitel 1.E pan Milan Kůtek. Potom vám budou přiděleny skříňky, kam si dáte své boty a oblečení. S sebou si přeneste přezůvky a psací potřeby (propisovací tužku a nějaký blok na zápisky). Po celou dobu vyučování vám průvodce budovami a vyučováním budou dělat žáci současné 1.E, z nichž někteří absolvovali obdobnou akci před rokem.

Připomínáme Vám všem také to, že v úterý 6. 12. se uskuteční Den otevřených dveří, kde uvidíte další prostory budovy Gymnázia Cheb a dozvíte se více informací o přijímacím řízení.

Těšíme se na shledání.

Jan Žídek, zástupce ředitele školy( Celý článek | Autor: Žídek Jan | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist