Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Proběhlo krajské kolo Ekologické olympiády
Vydáno dne 05. 05. 2017 (782 přečtení)

Ve dnech 3.-4.5.2017 proběhlo v prostorách Gymnázia Cheb krajské kolo Ekologické olympiády, naši studenti se opět umístili na stupních vítězů.:-)

Soutěže se zúčastnilo pět družstev z různých středních škol Karlovarského kraje. Všechny čekal dvoudenní soutěžní maraton, v němž museli účastníci prokázat jak své teoretické znalosti z oblasti ekologie, tak schopnost zpracovat konkrétní úkol šitý na míru přímo v terénu. Po absolvování celé soutěže účastníci společně zasázeli květinový záhon, který bude sloužit jako zdoj potravy pro motýly.

 

Nejúspěšnějším družstvem se stalo družstvo Gymnázia v Ostrově, druhé byly studentky z Gymnázia v Aši, třetí příčka s minimálním odstupem tří bodů patřila domácím - tedy družstvu Gymnázia Cheb, čtvrté se umístily studentky Střední lesnické školy ve Žluticích a na pátém místě skončilo družstvo Gymnázia a obchodní akademie z Chodova.

 

Soutěž rozhodně nebyla jednoduchá a všem patří velká gratulace a dík za odvahu, že se do letošního prvního ročníku přihlásili. Doufáme, že si odvezli kromě cen i příjemné vzpomínky a nové poznatky a vrátí se v dalším kole, které se uskuteční na podzim příštího školního roku.

 ( Celý článek | Autor: Milionová Hedvika | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist