Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

ODJEZD do ANGLIE - informace
Vydáno dne 15. 06. 2017 (1239 přečtení)ANGLIE 24.-29.6. 2017 INFORMACE o ODJEZDU

 

Dobrý den,

blíží se termín odjezdu do Anglie v sobotu 24.6. v 11.00hod od gymnázia Nerudova 7. SRAZ účastníků v 10.45!!!

NEZAPOMEŇTE mít s sebou v příruční tašce do autobusu občanský průkaz nebo pas. CIZINCI budou mít pas a potvrzení o pobytu. Potvrzení cizinecké policie pro cizince budu mít u sebe já. Doklady se budou kontrolovat před nástupem do autobusu. Vše bude znova kontrolováno britskými imgračními úředníky před vjezdem do eurotunelu.(Eurotunelem jedeme tam i zpět.)

UPOZORŇUJI, že je nutné si vzít pohodlné sportovní oblečení a obuv a malý batoh/ tašku na denní nošení. Je nutné mít s sebou deštník nebo pláštěnku, dvoje!!! kalhoty a boty, dvě mikiny a nepromokavou bundu pro případ špatného počasí, abyste nemuseli být celý den v mokrém. Počasí v Anglii je proměnlivé. Můžeme mít štěstí na krásné slunečné počasí, ale také se můžeme setkat s teplotami kolem 10°C, silným deštěm a větrem. Počasí můžete sledovat na bbc weather forecast.

NEZAPOMEŇTE si vzít peníze(libry na vstupy a kapesné, eura – peníze nebude možné měnit během programu), funkční  mobily, potřebné léky a jídlo na cestu.  Adaptéry lze zapůjčit u průvodce za vratnou zálohu 300kč. Jídlo si můžete koupit také na odpočivadlech, ale je velmi drahé. První jídlo v ceně zájezdu bude večeře  v rodině v neděli večer. Jídlo na neděli budete mít z domova nebo si můžete nakoupit v Anglii v Exeteru, kde budeme trávit mimo autobus 9 hodin prohlídkou a programem a pak přejedeme na ubytování. Rodina v Anglii poskytuje snídaně a večeře. Jídlo během dne lze nakupovat během programu na místě – místní speciality a typická jídla nebo můžete mít vlastní zásoby z domova. Pití možné koupit v busu za koruny.

Návrat ze zájezdu se předpokládá 29.6. odpoledne (před školu).

 

Good luck and a safe journey :)

A. Hanzalová

 

 ( Celý článek | Autor: Hanzalová Alena | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist