Gymnázium Cheb

Export článků
pilotní škola kin-ballu

pilotní škola kin-ballu

Tisková zpráva 2 "Vzdělávací středisko pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Chebu"
Vydáno dne 17. 01. 2011 (3870 přečtení)

Gymnázium Cheb zahájilo v lednu 2010 realizaci projektu „Vzdělávací středisko pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Chebu“ financovaného v rámci OP VK z prostředků ESF, ERDF a státního rozpočtu ČR.

Co je nového po roce realizace projektu?V rámci připravovaného Vzdělávacího střediska pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v Chebu jsme vytvořili učebnu vybavenou moderní didaktickou a výpočetní technikou, která již nyní slouží při přípravě budoucích lektorů - metodiků. Skupina dvaceti osmi pedagogů základních a středních škol již prošla víc než polovinou plánovaných školení DVPP v problematice pedagogicko-psychologické, andragogické, obecně lektorské a manažerské. Mimo to se průběžně dále vzdělávají na vybraných odborných externích seminářích.

 

Účastníci projektu nyní připravují pro své kolegy první metodické listy a postupně utváří odborné týmy (včetně personální a organizační struktury těchto metodických kabinetů), které budou v budoucnu realizovat programy dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v nově vytvořeném středisku a ve spolupráci se vznikajícím Krajským vzdělávacím centrem v Sokolově zajišťovat pracovní setkání odborné veřejnosti.

 

Jako partneři se na tomto projektu podílejí Agentura projektového a dotačního managamentu KK , ISŠ Cheb, spolupracující organizací je také Česká školní inspekce.

Náš projekt je koordinován se sesterskými projekty, které jsou realizovány v okrese Sokolov a Karlovy Vary.

 

Předpokládaný termín dokončení projektu je 30.6.2011.

ESF
( Celý článek | Autor: Úlovcová Jaroslava | Informační e-mail Vytisknout článek )

Kontakty


  • Adresa:
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb


  • Datová schránka:
m23mjrq

  • Telefon:
739 322 319
739 322 446
734 173 927

  • E-mail školy:
gymcheb@gymcheb.cz
Novinky
24.05.2017: Vernisáž závěrečných prací VV 6.A,B, 2.E
Srdečně zveme všechny učitele, studenty, rodiče a milovníky umění na vernisáž, která se uskuteční 12. června od 15:00 hodin v UVV.
ESF

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS.

TOPlist